Jako architekt zakládám svoji práci na neopomenutelných vazbách důležitých pro vznik kvalitního díla. Architektura pracuje se třemi nezbytnými elementy; prostor, hmota a tvar. Jejich vhodné skloubení přibližuje výsledný objekt dokonalosti a vzniká ideální prostředí pro lidský život. Architektův přístup k práci je podložen tisíciletími existence člověka s jeho snahou přizpůsobit nejbližší okolí ku obrazu svému.

 

Ohnisko mojí práce:

architektura

Dovolují-li to podmínky, je smyslem mojí práce postavit návrh na konceptu – každý výtvor by měl mít svoji myšlenku, vycházet z úvahy, být osobitým objektem, jenž nepodléhá času a vrtkavým krátkodobým trendům.  
Ve svých pracích se snažím využívat také potenciálu barev, jelikož jsou nedílnou součástí našeho života a mají zásadní psychologický dopad. Jejich správná volba a kombinace dokáží mnohé – v pozitivním i negativním smyslu.

počítačová grafika

Dává styl životním událostem, výjimečným momentům, podporuje image…
Dojem je důležitý, nejčastěji ten první. Design plakátu, oznámení, pozvánky pro plánovanou akci napoví hostům, že by si neměli nechat ujít jedinečnou atmosféru a měli se zúčastnit, ať se již jedná o setkání, výstavy, třídní srazy, narozeniny, jubilea.
Návrhy přání - každý jsme originál a taková by měla být i naše přání druhým.
Vizitka ukazuje tvář osobnosti, povahu a kvalitu nabízené profese.